پ, 02/08/1401 - 08:14 Admin Kerman
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان:

روز جهانی قدس، نشانه عمق دوراندیشی و هوشمندی امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) در راه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

                                                                               بسم الله الرحمن الرحیم 

امروز بیداری اسلامی ملت های مسلمان نسبت به فلسطین فراگیر است. امام خامنه ای(مدظله العالی)

 

بیش از نیم قرن است که سرزمین پاک فلسطین، خاستگاه پیامبران الهی و قبله اول مسلمین جهان، فرزندانِ برومند خویش را در نبردی نابرابر، به قربانگاه می فرستد تا آزادی را برای خویش به ارمغان آورده و این سرزمین مقدس را از زیر گام های اسرائیل جنایتکار نجات دهد.

اشغال، بی عدالتی، سرکوب و تروریسم سالیان زیادی است که فلسطین را به خون مظلومانش آغشته کرده و همچنان ندای مظلومیت ملت مقاوم و فرزندان معصوم و بی پناه آن به گوش می رسد که کمک و یاری همنوعان و به ویژه مسلمانان جهان را می طلبند. اکنون فلسطین با اشغال توسط اسرائیل به مکانی بدل گشته که می توان مظهر ستم، زشتی و پلیدی را در دنیا و تاریخِ امروزِ بشر نظاره گر بود.

امام خمینی( ره) بت شکن و ابَرمردی است که در پاسخ به ندای مظلومیت مردم فلسطین، روز قدس را در تاریخ ایران اسلامی به یادگار گذاشت تا مردم و همه مسلمانان، از ظلمی که به مردم فلسطین می رود غفلت نکنند و ظلم و جنایت اسرائیل و تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی را محکوم نمایند.

امسال هم در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و در جمعه ای دیگر که همه مسلمین، انتظار ظهور امام عدالت گستر، حضرت مهدی( عج ) را آرزومند هستند ، فرصت را غنیمت دانسته ، در حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین و در همراهی، هم دلی با همه ستمدیدگان و آزادی خواهان عالم، به حکم یک وظیفه الهی، مذهبی، ملی و انقلابی به صحنه می آییم و حمایت خود از انتفاضه فلسطین و انزجار خود را از رژیم اشغالگر و همه  استکبار جهانی اعلام خواهیم کرد.

اینجانب از شما فرهنگیان همیشه در صحنه  حماسه آفرین دعوت می کنم تا همراه با مسلمانان عالم در روز جهانی قـدس با تکیه بر عشق الهی و بندگی خدا، به یاد بندگان خدا فریاد زنیم و با طنین مرگ بر اسرائیل و استکبار از آزادی انسان دفاع کرده تا حماسه ای دیگر برای تاریخ پرافتخار ایران اسلامی به ارمغان آوریم.

محمد علیرضایی

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان کرمان

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.