چ, 06/26/1399 - 09:42 admin-front

رئیس بسیج فرهنگیان در نشست شورای پایگاه بسیج سازمان دانش آموزی

پیشنهاد ما این است "چفیه" نماد سازمان دانش آموزی کشور گردد.

به گزارش روابط عمومی، رییس سازمان بسیج فرهنگیان کشور پیش از ظهر امروز سه شنبه 25 شهریور در نشست شورای پایگاه بسیج شهید احمد کاظمی سازمان دانش آموزی کشور گفت: با توجه به اهمیت پیام نمادها در هر جامعه،  پیشنهاد ما این است که چفیه نماد سازمان دانش آموزی گردد.
سردارعباس مطهری با اشاره به تلاش های سازمان دانش آموزی کشور در خصوص معرفی هر چه بهتر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به دانش آموزان گفت: دشمن در راستای تغییر هویت یک ملت، سعی در تغییر سه عنصر اصلی لباس، زبان و رسم الخط می کند. حافظه تاریخی ملت ایران سعی رژیم طاغوت را در تغییر لباس ایرانی و زبان فارسی به یاد دارد،  این عناصر در جهت گیری شخصیت و جامعه پذیری نسل جوان نقش مهمی دارند؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم این سازمان پرتلاش که کارنامه درخشانی در خدمات رسانی و جامعه پذیری دارد،  در سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی که نماد غیرت و شجاعت ایرانی است با یک طراحی فاخر، از نماد چفیه در دستمال گردن لباس فرم خود استفاده نماید تا به پیروی از مکتب حاج قاسم، هویت اسلامی، ایرانی و انقلابی را همزمان نشان دهد.
مطهری در ادامه بیان داشت: در این زمینه و سایر زمینه ها، سازمان بسیج فرهنگیان کشور آماده هر گونه همکاری با سازمان دانش آموزی است.
وی همچنین افزود: وقتی نسل جوان ما حاج قاسم سلیمانی را الگوی عملی خود قرار دهد، هدف گذاری و جهت گیری او در جامعه پذیری، خدمت به مردم، اسلام، ایران، تعبد در برابر خدا، ولایت مداری، حفظ طبیعت و ...خواهد شد.
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان در بخش پایانی از سخنان خود با اشاره به تاکید آیات قرآن در زمینه قدر دانستن نعمت ولایت گفت: بر اساس آیه شریفه «ثم لتسئلن یومیذ عن النعیم» در قیامت از نعمت ولایت سوال خواهد شد و نیز آیه شریفه «يَوْمَ نَدْعُوا كُلَّ أُنَاسٍ بِإِمَامِهِمْ» تصریح دارد که مردم در روز قیامت با امامشان محشور خواهند شد. چه خوب است به تبعیت از مکتب حاج قاسم و در اجرای خواسته صریح ولایت، نمادهایمان را ایرانی-اسلامی کنیم تا نسل جوان با افتخار، پا جای پای شهید سلیمانی بگذارد.//
پایان خبر

برچسب
مطالب مرتبط

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.